Üyelik Sözleşmesi

Üyelik Hakkında

Kozmetik Satış Mağazamıza yapacağınız üyelik işlemlerinde doğru ve eksiksiz doldurulması siparişlerinizin sorunsuz ve sağlıklı şekilde ulaştırılmasında önem teşkil etmektedir.

Kozmetik Satış eticaret sitesine yapacağınız kayıt, genel bilgiler ve iletişim bilgileri olarak hızlı ve kolaydır. Kaydınızın üyelik ile sonuçlanması sizi herhangibir yükümlülük altına sokmaz. Dilediğiniz zaman üyeliğinizi iptal edebilirsiniz.

Mağazamızda yapacağınız alışverişlerde Mesafeli Satış Sözleşmesini lütfen dikkatlice okuyunuz. 
 

Üyelik İptali

kozmetiksatis.com mağazasına üye olan kişi, üyeliğini dilediği zaman sonlandırabilir. Üyeliğin sonlandırılması, site ile tüm ilişkinin kesildiği anlamına gelmektedir. Üyeliği iptal etmek için giriş yapılarak iletişim sayfasından talep oluşturmalısınız.

Üyeliğin iptal edilmeme durumları aşağıdadır.

1 - Üye son verdiği sipariş üzerinden 60 gün geçmemişse.
2 - Farklı bir e-posta adresi ile üyelik iptal talebinde bulunulduysa
3 - Üyeye Kayıtlı bilgilerinden ulaşılamıyorsa 


Üyeliğin Kozmetik Satış Ticaret (www.kozmetiksatis.com) tarafından iptal edilmesi,


1 - Üye Ahlak dışı, mesajlar gönderiyor ya da yorum yazıyorsa
2 - Sahtekarlık girişiminde bulunduysa
3 - Sisteme veya www.kozmetiksatis.com ismine zarar vermeye yönelik girişimde bulunduysa.

Üye Güvenliği

Üye güvenliği bakımında sitemizde tüm güvenlik önlemleri alınmıştır. Alınan önlemlerin yanında üyelerinde kendi bilgilerinin güvenliğinden sorumludur. Sitemizde giriş bilgileri hiç kimse ile paylaşılmamalıdır. Güvenli olmayan bilgisayar ve cihazlardan kesinlikle sisteme giriş yapmayın.

Farklı Adres
Her üye için sipariş sonlandırırken kendi kayıtlı adresi haricinde farklı adres girebileceği bir adres bölümü bulunmaktadır.
Adres bölümünü arkadaş, eş vb. kişilere yapacağınız hediye veya başka nedenlerle yapacağınız gönderilerde farklı bir adres kullanabilirsiniz.

Ürün Yorumları

Sisteme kayıtlı her üye ürünler ve hizmetlerle ilgili yorum yazabilir. Müşteri yorumlarının önemi, diğer üye müşterilerimizin bilgilendirme ve tavsiyeleri daha bilinçli bir alışveriş imkanı sunacaktır.
Üye yorumları süzgeçten geçirilerek, sistem editörlerinin onayından sonra yayına alınmaktadır. Bunun nedeni genel ahlak kurallarına aykırı, küfür, nefret söylemi, ırk-din-mezhep ayırımcılığı, aşağılayıcı ve küçük düşürücü insan onuruna kırıcı söylemler yayına alınmayarak silinmektedir.