Teslimat Koşulları

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul' a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Kozmetik Satış Ticaret sitesinden yaptığınız alışverişlerin teslimatında çıkacak herhangibir sorunda, müşterilerimizin üyelik bilgilerinden iletişime geçilerek bilgilendirilecektir.

Ürün teslimatları tatil ve bayram günleri yapılmamaktadır. Bunun nedeni anlaşmalı kargo firmalarının çalışma şartlarına bağlı olarak gönderimlerin yapılmasıdır. Ürün teslimatı hiçbir durumda bulunduğu yönetim adresinde yapılmamaktadır. Ürünler sipariş günü(İş günleri) sevkiyat saatinde depodan kayıtlı olarak çıkış yapılarak anlaşmalı kargo firmalarına teslim edilir.

Satın aldığınız ürünlerin teyit edilmesi amacıyla eposta ile bildirilecektir. Bazı durumlarda iletişim bilgilerinizdeki telefon numarası kullanılarak teyit yapılabilir.

Türkiye'nin tüm bölgelerinde ve tüm dünya ülkelerine gönderimde bulunan kozmetiksatis.com sitesi internet aracılığı ile satış yapmasından kaynaklanan eşzamanlı satışlarda, ürün stoklarında tükenme meydana gelebilir. Bu durumda müşteri ile iletişime geçerek ürünün nezaman stoklara dahil olacağı konusunda bilgilendirme maili atılmaktadır. Müşteri dilerse yaptığı ödemeyi geri alabilir veya başka bir ürün siparişi verebilir.